(32) 43 50 829
info@pro-arte.pl

Hörmann sponsorem Turnieju Czterech Skoczni i Pucharu Świata w skokach narciarskich

Hörmann sponsorem Turnieju Czterech Skoczni  i Pucharu Świata w skokach narciarskich

opublikowano: 2018-12-20

Hörmann – europejski producent bram, drzwi i napędów – poszerzył swoje zaangażowanie w sponsoring sportów zimowych. Poza obecnością sponsorską w biathlonie, teraz firma sponsoruje także zawody w skokach narciarskich.

 

Przez cztery lata Hörmann będzie głównym sponsorem Turnieju Czterech Skoczni, sponsorował też będzie inne większe konkursy Pucharu Świata.

 

Kibice śledzący sukcesy skoczków narciarskich zobaczą logo Hörmanna nie tylko na koszulkach sportowców. Zarezerwowany przez firmę pakiet praw sponsorskich obejmuje także obecność reklamową na bandach wokół skoczni, w spotach reklamowych oraz na dmuchanych nośnikach itp.

 

 

 

Widzieli je już oglądający listopadowe zawody w finlandzkiej Ruce. Poza Turniejem Czterech Skoczni zobaczą je też kibicujący skoczkom podczas zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, które rozegrane zostaną w dniach 19 – 20 stycznia.

 

Dzięki współpracy z organizatorami skoków narciarskich w ramach Pucharu Świata Hörmann dotrze do milionów widzów telewizji na całym świecie. Samą transmisję zawodów w Ruce obejrzało w tym roku kilkanaście milionów telewidzów w Europie. W ubiegłym sezonie wszystkie cztery konkursy Turnieju Czterech Skoczni oglądały w sumie 74 miliony telewidzów na całym świecie, w tym ponad jedną trzecią stanowili widzowie z Polski.


Przeczytaj także:

Planar – nowa powierzchnia bramy garażowej. Promocja w firmie Hörmann
Hörmann z Laurem Konsumenta 2017
Systemy posadzkowe do garażu

Proponowane projekty:

projekt domu

VELVA 2
wymiar obiektu: 14.4m x 8.18m
108.11m² 2600 zł

projekt domu

SAVONA 2
wymiar obiektu: 15.28m x 8.68m
122.38m² 2600 zł

projekt domu

LIZBONA
wymiar obiektu: 14.3m x 14.2m
181.57m² 3000 zł
Aktualności archiwum

Partnerzy


Velux

Hormann

Termo Organika

ISOVER

porotherm

Viessmann


facebook
twój schowek jest pusty 
schowek (0)